Скільки для цього потрібно шток розміром до 4. Пошили 16- костюмів, витрачаючи 2,6 м тканини на

один костюмПісля розробки нової моделі розхід тканини на кох том збільшився на60 см. Скільки костюмів нового фасону можна пошити з цієї ж тка-нини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кутузов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 16*2.6=41.6 (м)- всего

2) 2.6+0.6=3.2 (м) - ( Після розробки нової моделі ) розхід тканини .

3) 41.6 : 3.2= 13 (к.)

Ответ: 13 костюмов.

Надеюсь мой ответ Вам помог!.