Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,5, Знайди ці числа, якщо одне з них на 2, б більше

другого.Менше число дорівнює..Більше число дорівнює..СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хмызова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:я Думаю так 8.5*2=17

А если одно на 2 больше другого то 7.5 и 9.5

x+x+2=17

2x=17-2

2x=15

x=15/2

x=7.5 - первое число а другое на 2 больше значит 7.5+2 = 9.5