Бки Запитання 2Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки (25х + 7) - (-2) - (-30x +

10)рсиваріанти відповідей–30x - 24-25х + 2420х+21-20% -24ваЧІВЗапитання зЯкий вираз дістанемо спростивши вираз: -3(a+12) -5(- 22а +6)варіанти відповідей107а - 66-116а - 6015а - 120-107а + 60​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(25x+7)-(-2)-(-30x+10)=25x+7+2+30x-10=55x-1

Вариант правильного ответа отсутствует.

-3(a+12)-5(-22a+6)=-3a-36-10(-11a+3)=-3a-36+110a-30=107a-66

В первом варианте присутствует правильный ответ.