Розв'яжіть систему лінійних рівнянь способом підстановки:1/4х-1/5у=1 6х-5у=13​


Ответы на вопрос

Отвечает Шмагара Настя.

Пошаговое объяснение:

1/4х-1/5у=1 ×20

6х-5у=13

5х-4у=20 5х=20+4у х=4+0,8у

6(4+0,8у)-5у=13

24+4,8у-5у=13

-0,2у=13-24

-0,2у= - 11

У=55

Х=4+0,8×55=48

Ответ :(48;55)