Знайдіть середнє арифметичне чисел 30,2 34,7 2,8 36,3


Ответы на вопрос

Отвечает Барешева Камила.

Ответ:

30+234+72+836+3 = 1175

1175:5=235

(если есть ошибки в изначальных цифрах, прошу напишите об этом, я исправлю)

Отвечает Клименко Карина.

Ответ:

235   або  15,25 дивлячись які там числа

Пошаговое объяснение:

щоб знайти середнє арефметичне потрібно додати всі числа, а потім поділити на кількість чисел

30+234+72+836+3=1175

\frac{1175}{5} =235

я не впевнена що я правильно зрозуміла числа

30+2+34+7+2+8+36+3=122

\frac{122}{8} =15,25