Велосипидист подолав відстань між двома містами за 1 годину, а пішохід за 3 години. Знайдіть

швидкість кожного з них, якщо швидкість велосепидиста на 7 км більша за швидкість піщохіда.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість велосипедиста була х км/год, тоді пішохода - (х-8) 2х=6*(х-8) 2х-6х=-48 -4х=-48 х=48:4 х=12(км/год)-швидкість велоспедиста 12-8=4(км/год)-швидкість пішохода