Дано 18 чисел. Серед них число 12 трапляється 9 разів, число 4 — 5 разів, а число 13 — 4 рази.

Знайдіть їх середнє арифметичне​

Ответы на вопрос

Отвечает Алимбек Аян.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

12 × 9 = 108 ( 12+12+12+12+12+12+12+12+12=108)

4 × 5 = 20 (4+4+4+4+4=20)

13 × 4 = 52 (13+13+13+13=52)

108 + 20 + 52 = 180 - сума всіх цих чисел

9 + 5 + 4 = 18 - кількість чисел

180 ÷ 18 = 10 - середнє арифметичне