Сума двох чисел дорівнює 225.Одне з них у 4 рази більше, ніж друге. Знайди ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Ответ:

СДЕЛАЙ ЛУЧШИМ ОТВЕТОМ ПЖ

Пошаговое объяснение:

нехай х - перше число, тоді 4х - друге число

4х + х = 225

5х = 225

х= 45

перше число - 45

друге - 4х = 4×45 = 180