велосипедист їхав 2 год зі швидкістю 10,6 км за годину і 3 години зі швидкістю 11.5 км год.

знайдіть середню швидкість велосипедиста на цьому шлях​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярунина Александра.

Ответ:11.14

Пошаговое объяснение:

10.6х2+11.5х3=21.2+34.5=55.7км за 5 час

55.7:5=11.14км/час ср.скор