У магазин завезли 2400 кг фруктів 25 процентов з них становили апельсин 30 процентів мандарин решта

банани скільки бананів за осудом магазину. СРОЧНО ДАМ 20 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шерстень Кирилл.

Ответ:

1080

Пошаговое объяснение:

1) 25+30= 55 (%)- апельсини та мандарини разом

2) 100-55= 45( %)- банани

3) 2400:100*45=1080( кг)- банани