До магазину завезли 420 кг фруктів, з них 3/7 становили апельсини, а решту - банани. Скільки кг

бананів завезли до магазину? ПОМОГИТЕ СРООООЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Цеван Мария.

Ответ:

так як апельсинів 3/7 , то бананів тоді 4/7

банани = 420 кг * 4/7 = 420/1*4/7= 60/1*4/1=240кг

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ротаєнко Ярик.

Ответ:

240 кг

Пошаговое объяснение:

1) 3/7 * 420 = 3/1 * 60 = 180/1 = 180 (кг) - апельсины

2) 420 - 180 = 240 (кг) - бананы