Склади квадратне рівняння, у якого старший коефіцієнт дорівнює 8, другий коефіцієнт 13, а вільний

член −6

Ответы на вопрос

Отвечает Милославская Анастасия.

ах² + bх + с = 0

а = 8 - старший коэффициент

b = 13 - другой коэффициент

с = -6 - свободный член

8х² + 13х - 6 = 0

D = b²  - 4ac = 13² - 4 · 8 · (-6) = 169 + 192 = 361

√D = √361 = 19

х₁ = (-13-19)/(2·8) = (-32)/16 = -2

х₂ = (-13+19)/(2·8) = 6/16 = 3/8

Ответ: (-2; 3/8).