Знайдіть число якщо80% його дорівнює 3/5


Ответы на вопрос

Отвечает Крок Влад.

Так як 80% від числа одно 0,4 то 1% від числа одно 0,4 / 80

Саме число в 100 разів більше:

Відповідь: 0,5

Отвечает Воропай Оля.

Відповідь:

3/4

Покрокове пояснення:

80% = 4/5

3/5 : 4/5 = 3/4