Відомо,що пара чисел (Х;6) є розв'язком рівняння 8х-зу=22.Знайдіть значення Х


Ответы на вопрос

Отвечает Заяць Інуся.

Ответ:

8x-3*6=22\\8x-18=22\\8x=22+18\\8x=40\\x=40:8\\x=5