Автомобіль рухався 3 години зі швидкістю 62,5 км/ год і дві години зі швидкістю 93,26 км/год.

Знайдіть середню швидкість руху автомобіля. Відповідь округліть до одиниць ( записати тільки число)​

Ответы на вопрос

Отвечает Балюра Дарья.

Ответ:75 км/час

Пошаговое объяснение:

62.5х3+93.26х2=187.5+186.52=374.02км за 5час

374:5=74.804 -75км/час ср скорость