Тістечко коштує 4 грн.Скільки тістечок можна купити на 19грн?Скільки ще залишитися?


Ответы на вопрос

Отвечает Азиатцева Аня.

Ответ:

19/2=9,5

Пошаговое объяснение:отже вистачить на девять з половиною тістечок якщо без половини вистачить 8 тістечок і залишиться 1,50 гривні

Отвечает Накишпанов Алдияр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дивися 1 тістечко коштує 4 гривні. Відповідно треба порахувати скільки раз по 4 грн буде у 19 грн

4*4=16

19-16=3

Відповідь: Ми зможемо купити чотири тістечка і в нас залишится 3 гривні здачі