Запитання. В саду росте 56% яблунь, решта - груші. Скільки у саду дерев, якщо груш на 30 дерев

менше, ніж яблунь? *

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметзянова Алия.

Ответ:228

Пошаговое объяснение:

100-56=44%груши

56-44=12%  30дерев

30:12=2.5 дерева  1%

2.5х56=140ябл

2.5х44=88груш

140+88=228дерев