Помогите пожалуста решить задачу.Середнє арифметичне значень зросту чотирьох братів дорівнює 1,74

см. Знайди суму значеньзросту цих чотирьох братів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Караваев Богдан.

1,74*4=6,96(см)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

1,74*4=6,96(см)

Пошаговое объяснение: удачи