Ціна 1 кг сиру 159 грн як знайти ціну 740 г сиру​


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.

Ответ:

117,66 грн

Пошаговое объяснение:

740 г = 0,74 кг

тому, щоб знайти ціну 740 г потрібно

0,74*159=117,66 (грн)

Отвечает Капмоль Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 кг = 1000 г

1000 г = 159 грн

740 г = х грн

1000/740 = 159/х

х = 740*159 / 1000

х = 117660/1000

х = 117,66

Ответ : 117,66 грн