Будь ласка, допоможіть!знайти число, 25%якого дорівнюють значенню виразу 3 1/5:8/15​


Ответы на вопрос

Отвечает Утеулин Дамир.

Ответ: 24

Пошаговое объяснение:

3 1/5 : 8/15= 16/5 * 15/8= 6

6 - 25%

х - 100%

х=6 * 100% : 25%

х= 24