А) 3 % якого дорівнюють 15; в) 44 % якого дорівнюють 8,8; 3. Розв'яжи задачу. б) 10 % якого

дорівнюють 0,73; г) 150 % якого дорівнюють 24,9. ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТРЕБА ДУЖЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А)

3% = 3 : 100 = 0,03

15 : 0,03 = 500

В)

44% = 44 : 100 = 0,44

8,8 : 0,44 = 20

б)

10% = 10 : 100 = 0,1

0,73 : 0,1 = 7,3

г)

150% = 150 : 100 = 1,5

24,9 : 1,5 = 16,6

Отвечает Рубчинский Арман.

Ответ:

а)15:3*100=500

в)8.8:44*100=20

б)0.73:10*100=7.3

г)24.9:150*100=16.6

Пошаговое объяснение: