У Владислави є 8 банкнот по 100 грн. та декілька банкнот по 200 грн. До купівлі телефону, ціною 2

100 грн. дівчині не вистачає 500 грн. Скільки у неї є зараз банкнот, номіналом 200 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиннатуллин Сергей.

Ответ:

800+500=1300

2100-1300=800

800:200=4

в сумі виходить, що у Владимлпви 4 банкноти по 200грн

Отвечает Хромов Илья.

Відповідь:

4 банкноти

Покрокове пояснення:

1) 2100-500=1600 грн. всього грошей є у дівчини;

2) 8*100=800 грн. є банкнотами по 100грн.

3) 1600 - 800=800 грн. банкнотами по 200грн.

4) 800:200=4 банкноти є в дівчини по 200грн.