1! Встановіть відповідність: 1) 9,54*10 2) 9,54*10000 9,54*0,0001 3) 9,54*1000 4) 9,54*0,1 5)

9,54*100 2! 0,012⋅ 0.35= 3! На скільки площа прямокутника зі сторонами 13 см і 9,02 см більша за площу квадрата зі стороною 5,6 см даю 30 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Владислав.

Ответ:

1)95.4

2)95400

3)9540

4)0.954

5)954

1)0.0042

1)Sпрям.=9.02*13=117.26

2)Sкв.=5.6*5.6=31.36

3) на 85.9см²