Помогите пожалуйста Периметр прямокутника 24 см. Його довжина у 2 рази більша за ширину. Побудуй

цей прямокутник, проведи втньому діагональ і знайди площу одержаного трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ванюков Иван.

Ответ:

Р = 2(а + i>), а — довжина, Ь — ширина. Ь = х, а = 2 * х; Р = 24.

2 * (2х + х) - 24; Зх - 24 : 2; Зх = 12; х = 12 : 3; х - 4 (см) — ширина; 2    4 = 8 (см) — довжина.

S = 4 • 8 = 32 (см2); SBAB = 32 : 2 = 16 (cm2).    (1100 + 508) ; х =

1608 : х = 24;

х = 1608 : 24;

х- =.67.

Пошаговое объяснение:

Вроде так