Тканину розділили на 2 частини так, що 80%, довжини першої дорівнюють 90% довжини другої частини.

На скільки % перша частина довша другої?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прыгова Эвелина.

Ответ: перша частина більше другий на 12,5 відсотків

Пошаговое объяснение:

0,8x = 0,9y

x = 0,9y / 0,8

x = 1,125y

(1,125 - 1)*100 = 0,125 * 100 = 12,5 %