Катер йшов за течією 2,4 години, а проти течії 0,6 години. Який шлях пройшов катер за весь цей час,

якщо його власна швидкість 38 км/ год, а швидкість течії 1,8 год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

38 + 1,8 = 39,8 км/год швидкість за течією
39,8 * 2,4 = 95,52 км проплив катер  за течією за 2,4 год
38 - 1,8 = 36,2 км/год. швидкість проти течії
36,2* 0,6 = 21,72 км проплив катер проти течії за 0,6 год
95,52 + 21,72 = 117,24 км шлях який пройшов катер за весь цей час