Морська вода містить 5% солі. Скільки кілограмів простої води треба додати до 24 кг морської води,

щоб вміст солі в ній зменшився на 3% СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудченко София.

Відповідь:16кг

Покрокове пояснення:

1) 24:100*5=1,2 кг солі міститься в 24 кг морськоі води;

2) 1,2:3*100=40кг має бути маса мор.води з вмістом солі 3%

3) 40-24=16кг простоі води треба додати.

Перевірка:

1,2:40*100=3%.