Протягом липня Оленка прочитала 5 книжок, по 30 сторінок у кожній. А в серпні вона прочитала одну

кгижку обсягом 300 сторінок. У скільки разів більше сторінок прочитала Оленка в серпні, ніж у липні?

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорусь Елизавета.

Ответ:

у 2 рази більше сторінок прочитала Оленка в серпні, ніж у липні

Пошаговое объяснение:

30*5=150( ст) прочитала у липні

300: 150= 2( р)

Отвечает Маяковская Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:5х30=150 срор протягом липня

300:150=2 рази больше в серпни