Тракторна бригада зорала 35 га землі ґ, що становить 5/6 площі поля яке треба зорати. яка площа

цього поля? срочно помогите у меня кр​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35 га - 5/6

х га - 1

х= 35 : 5/6= 35 * 6/5

х=42 га площа поля

Отвечает Осовська Ірина.

Ответ:

Пояснение :

 35 \:  ga - \frac{5}{6}

х ga - все поле

___________

Решение :

x = 35 \div  \frac{5}{6}  = 35 \times  \frac{5}{6}  = 7 \times 6 = 42   \:  ga

___________

Ответ :

42   \:  ga - S всего поля