2. Одна корова дає за добу 16 л молока. Скільки літрів молока можна одержати за 7 діб від 10

корів з такими ж надоями?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихая Анастасия.

16*7=112 (л) - дає одна корова за 7 днів

112*10=1120 (л) - дають 10 корів за 7 днів