Майстерня за день повинна була відремонтувати 5 телевізорів а відремонтувала 3. Наскільки відсотків

майстерня виконала роботу ? Плизззз СРОЧНО 15 баллов и лучший ответ дам !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Turgaliev Aibar.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 телевизоров = 100%

3 телевизора = х %

5/3 = 100/х

х = 3 * 100 / 5

х = 300/5

х = 60

Ответ : на 60%

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

На 60%

Пошаговое объяснение:

Майстерня виконала б роботу на 100%, якщо відремонтувала 5 телевізорів. Вони відремонтували 3, а отже, виконали роботу на Х%

100% - 5

х% - 3

Х% = 3*100/5 = 60%