Визнач порядок дій та знайди значення виразу.(205*89 - 3755): 42 + 1972​


Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.

Ответ:

(205*89 - 3755): 42 + 1972=

1)205×89=18245

2)18245-3755=14490

3)14490÷42=345

4)345+1972=2317