3(х+у)-4(х-у)=5 4(х+у)-3(х-у)=9Розв'яжіть систему рівнянь будь ласка❤️​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко София.

Ответ:

3( x+ y)-4(x-y)=5

3x+3y-4x+4y=5

-x+7y=5

-x=5-7y

x=-5+7y

x=-5+7y,y

4(x+4y)-3(x-y)=9

4x+4y-3x+3y=9

x+7x=9

x=9-7y

x=9-7y,y