Ганнуся зробила коробочку для бісеру, дно якої має форму прямокутника площею 66 см 2 . Довжина

сторони коробочки 11см. Якої довжини треба взяти клейку стрічку, щоб один раз обгорнути нею стінки коробочки?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Ярослава.

66 : 11 = 6 (см) Довжина второї сторони

2(6 + 11) = 34(см)

Відповідь: треба взяти 34-рьох сатниметровy клейкy стрічкy , для того щоб один раз обгорнyти нею стінки коробочки.