Розв'язати рівняння x²-25=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Бугай Ілля.

Ответ:

Відповідь: х=5; х=-5.

Пошаговое объяснение:

x²-25=0

х²=0+25

х²=25

х=√25

х1=5

х2=-5

5²-25=0

-5²-25=0

25-25=0

0=0

число з мінусом в квадраті буде зі знаком плюс, мінус на мінус дає плюс.

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!

Отвечает Писакин Валентин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х²-25=0

(х-5)(х+5)=0

х₁=5;

х₂=-5.