Можете обьяснить как решать эту задачу? Вимири прямокутного паралелепіпеда 15см 24см і 18см

знайдіть: 1) сумму довжин усіх його ребер 2) лощю поверхні паралелепіпеда?

Ответы на вопрос

Отвечает Бельченко Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Сума довжини усiх ребер прямокутного паралелепiпеда;

L= 4(a + b + c) =  4 *(15 + 24 + 8) = 4 *47 = 188 см

Площа поверхні паралелепіпеда

S = 2(ab + bc + ac)=2*(15 *24 + 24 *8 + 15 *8) = 2*(360 + 192 + 120) = 1344 см2