Виконати цей приклад розподільним законом: 132۰17,3-169۰2,5-169۰2,1. Просто я не зовсім його

розумію(​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Данила.

Ответ:

2216

Пошаговое объяснение:

= 132 * 17,3 - 169 * (2,5 - 2,1) =

132 * 17,3 - 169 * 0,4 =

2283,6 - 67,6 = 2216