5. Ширина ставка 75 м, а довжина - у 3 рази більша Купатися 3площі всього ставка. Чому дорівнює

площа Ставка на5якій можна купатися?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Олег.

Ответ:

75*3=225м бо У 3 рази більше

Отвечает Шангараев Саша.

Ширина ставка - 75 м

А довжина - ? у 3 раза больша

Решение:

1. 75×3=225(м) - длина ставка.

2. 75×225=16 875м²- площадь ставка.

3. 16875÷5×3=10125м² - площадь ставка на которой можно купаться.