Розв'яжіть задачу! Зібрані гриби розклали в три кошики. У перший поклали 24 гриби. У другий від

кількості грибів у першому кошику і 60% від кількості грибів у третьому.Скільки всього зібрали грибів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Супруненко Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24 * 5/8= 15 грибів у другому кошику

15 грибів - 60 %

х грибів - 100%

х= 15 * 100% : 60%

х= 25 грибів у третьому кошику

24+15+25= 64 гриба всього зібрали