В автопарку було 90 легкових автомобілів. Вантажні автомобілі становили 80% від кількості легкових

і 9/11 від кількості автобусів. Скільки вантажівок і скільки автобусів було в автопарку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Иван.

Ответ:

Вантажні автомобілі:

  • 90*0.8=72

Автобуси:

  • 9/11 (9 частин це вантажні, а 11 це автобуси)
  • 72/9=8(стільки автобусів приходиться на 1 частину)
  • Тоді 11 частин це 8*11=88 автобусів
Отвечает Богданова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 90 * 0,8 = 72 (авто) - было грузовых

2) 72 : 9/11 = 72 * 11/9 = 8*11/1 = 88/1 = 88 (автобус) - было