З поля площею 83 га зібрали урожай 9970 ц картоплі, а з поля площею 117 га14 030 ц

картоплі.Знайди середню врожайність картоплі на цих полях.​

Ответы на вопрос

Отвечает Туров Алексей.

Ответ:

120 ц/га

Пошаговое объяснение:

1)14030+9970=24000(ц)

2)83+117=200(га)

3)24000:200=120 (ц/га)