2. Знайдіть скалярний добуток векторів äів, якщо |ä| = 8, |Б| = 7, 2(a, b) = 45°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.

Ответ:

скалярний добуток

а*в= |а|*|б|*cos45=8*7,2*0.7=40,7