Повна ціна за білет в музей науки для дорослих коштує 135 грн., школярам – знижка 15%, студентам

10%. Скільки за відвідування цього музею витратить сім’я, у якій двоє учнів, один студент і двоє батьків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнеева Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

135 *15 % : 100%= 20,25 грн скидка школярам

135 - 20,25= 114,75 грн коштує білет школяра

135* 10% :100 %= 13,50 грн скидка для студентів

135 - 13,50= 121,50 грн коштує білет студенту

114,75 *2= 229 грн коштують білети учнів

135 *2= 270 грн коштують білети батьків

270 +229 + 121,5= 620,50 грн стільки за відвідування цього музею витратить сім’я