Дівчинка збирала гриби. У неї кошику вже було 24 білих грибів. Лисички становили 5/8 білих грибів і

60% від кількості опеньок. Скільки різних грибів зібрала дівчинка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Галицкая Елена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

24 * 5/8= 15 лисичок

15 лисичок - 60 %

х опеньок  - 100%

х= 15 * 100% : 60%

х= 25 опеньок

24+15+25= 64 різних грибів зібрала дівчинка

Отвечает Чумак Александра.

Ответ:

64 гриба всего было в корзине

Пошаговое объяснение:

24 белых гриба

24*5/8 = 15 лисичек, что составляет 60% опят

60% = 0,6

15 : 0,6 = 25 опят было в корзине

24 + 15 + 25 = 64 гриба всего было в корзине