Знайдіть корінь рівняння 5*х+0,8=4*х-1,9 і розв'язання Срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Комова Екатерина.

5x+0,8=4x-1,9

5x-4x= - 1,9-0,8

x= - 2,7

Пошаговое объяснение:

Вот)