Купили 4 зошити у лінію, а в клітинку - у 3 рази більше. На скільки більше зошитів купили у

клітинку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Михаил.

Відповідь:1) 3•4=12

2) 12-4=8(зошит)-купили більше в клітинку

Покрокове пояснення:

Отвечает Мартыщенко Арина.

Ответ:

4*3=12(з) зошитів в клітинку

12-4=8(з)

Відповідь:на 8 зошитів в клітинку більше чим у лінію