1. Купили 16 кг картоплі та 7 кг цибулі, заплативши за по- купку 71 грн 95 к. Скільки коштує один

кілограм цибулі,якщо один кілограм картоплі коштує 3 грн 25 к?​

Ответы на вопрос

Отвечает Якубова Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16 * 3,25= 52 грн коштує картопля

71,95 - 52= 19,95 грн коштує цибуля

19,95 : 7= 2,85 грн коштує один кілограм цибулі

Отвечает Белясова Дарья.

3,25•16 =52 за картоплю

71,95-52=19,95 заплатили за 7 кг цибулі

19,95:7=2,85 кг цибулі