Скільки треба плиток прямокутної форми зі сторонами 30 см і 20 см, щоб викласти ними частину стіни,

що має форму прямокутника зі сторонами 2,4 м і 3,6 м?только можно ответ с решением

Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Денис.

Відповідь:144

Покрокове пояснення:

30см=0,3м; 20см=0,2м

1. 0,3*0,2=0,06 кв.м площа однієі плитки;

2. 2,4*3,6=8,64 кв.м площа стіни;

3. 8,64:0,06=144 шт потрібно плиток

Або:

2,4м=240см; 3,6м=360см

1) 20*30=600кв.см площа однієі плитки;

2) 240*360=86400 кв.см площа стіни

4. 86400:600=144 плитки

Отвечает Насибов Шамиль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30 см = 0,3 м

20 см = 0,2 м

1) 0,3 * 0,2 = 0,06 (м²) - площадь 1 плитки

2) 2,4 * 3,6 = 8,64 (м²) - площадь стены которую нужно выложить плиткой

3) 8,64 : 0,06 = 144 (плитки) - потребуется