Першого дня комбайнери зібрали пшеницю з 0,35 площі поля, другого - з 45% площі , а третього -

решту 24,6 га. Знайдіть площу всього поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Котляр Аня.

Ответ:82га

Пошаговое объяснение:

1)0,35+0,45=0,7(поля)- за два дні

2)1-0,7=0,3(поля)- за третій день

3)24,6/0,3=82(га)- площа поля