Висоти даного паралелограма дорівнюють 10 см і 12 см. Знайдіть висоти рівновеликого

паралелограма, сторони якого вдвічі більші за відповідні сторони даного паралелограма​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Александра.

Ответ:

=a*h2=12*5=60; h=S/a=60/10=6см

Пошаговое объяснение: